Çağrı Merkezi / (0216) 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Basketbol

Sevdiklerinizle Paylaşın

 

 

AS İstanbul RusKom Bayan Basketbol Şubesi

İstanbul RusKom çatısı altında faaliyet gösteren AS İstanbul RusKom Bayan Basketbol Şubesi ulusal ve uluslararası arenada büyük başarılar kazanmış, 1990 – 2005 yılları arasında Fenerbahçe Bayan Basketbol ve A Milli Bayan Basketbol takım kaptanlığını yapmış Serap Yücesir ‘in liderliğinde geleceğin sporcu kimliklerini yetiştiren, yarışmacı bir spor kulübü olarak öne çıkmaktadır.

Mini Minikler, Minikler, Yıldızlar ve Gençler olarak 4 farklı yaş grubu ve kategoride sporcu yetiştiren AS İstanbul – RusKom Basketbol Şubesi TBF Basketbol Ligine A Takımlar seviyesinde ekip oluşturarak, Türkiye Basketbol Liginde şampiyonluğa oynamayı hedeflemektedir.

Amacımız

Çocuk ve gençlere sporu sevdirmek, sağlıklı ve güvenli bir ortamda spor yapmalarını sağlamak, resmi ve özel katılımda bulunmak, müsabakalara hazırlanırken hem bedenen, hem de ruhen gelişmelerine katkıda sağlamak; aktif, özgüveni yüksek, katılımcı, girişimci bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmak.

Misyon ve Vizyon

Türk sporunda dünya çapında iddiaya sahip gençlerin yetişmesini sağlayarak, Ulusal ve Uluslararası düzeyde yetiştirdiğimiz ve başarı kazanmış sporcu kimliklerine sahip bir kulüp olmak.

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...