Çağrı Merkezi / (0216) 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Girişimci Danışmanlığı

Anasayfa / Girişimci Danışmanlığı
Sevdiklerinizle Paylaşın

İstanbul – RusKom  (İstanbul, Rusya ve Komşu Ülkeler Girişimciler Derneği) kuruluş amacı olarak girişimcilere bilgi, deneyim ve kaynak yaratmayı birincil hedef olarak belirlemiştir. İş adamları, İşletme sahipleri, yöneticiler, girişimciler ve genç girişimcilere; iş geliştirme, eğitim, danışmanlık ve proje uygulama mecralarında kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Faaliyet alanı olarak küçük ve orta ölçekteki şirketlerle çalışmalar yürüten İstanbul – RusKom, gerek gelişmiş gerekse gelişmekte olan ülke girişimcilerini bir araya getirerek; ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel alanlarda yarınların lider kurumlarının temelinin atıldığı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.  

Son 6 yıldır Türkiye, Rusya ve Komşu ülkeleriyle geliştirdiği siyasal, sosyal ve kültürel ilişkilerle adından sıkça söz ettiren İstanbul – Ruskom, Türkiye’yi Rusya Devlet Duma’sında temsil etme başarısı göstermiş ilk ve tek sivil toplum kuruluşu olma özelliğini de taşımaktadır.

Global Oluşum Yapısı

Global oluşum programımız 11 stratejik bölgeyi kapsamaktadır. Türkiye, Rusya, Çin, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Gürcistan, Litvanya, Azerbeycan, Letonya, Estonya… gibi ülkeler; İstanbul – RusKom’un ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel faaliyet alanlarını oluşturmaktadır. 

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...