Çağrı Merkezi / (0216) 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Uluslararası Fuar Düzenleme ve Katılım

Anasayfa / Uluslararası Fuar Düzenleme ve Katılım
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sanayi ve teknoloji sürecinin hız kazanmasıyla ürün ve hizmet arzının yükselmesi, tüm alanlarda fuar ve kongre organizasyonlarının daha ön planda yer almasına neden olmuştur. Reklam ve pazarlama alanında son 50’yılın en etkin ve çağdaş organizasyonu olarak etkisini sürdüren fuar ve kongre etkinlikleri, katılımcı firmalar açısından da çok değerli birer iletişim aracı olarak görülmektedir.

Günümüzde her ülkede dünya çapında uluslararası platformlarda binlerce fuar ve kongre organizasyonları düzenlenmektedir. Türkiye, Rusya ve Komşu Ülkeler Girişimcileri Derneği olarak,  Yurt dışında ve Türkiye’de düzenlenen genel veya sektörel nitelikteki uluslararası fuarlara, Türkiye, Rusya ve komşu ülkelerden iş insanlarının toplu katılımlarının sağlanacağı fuar ve kongre organizasyonları gerçekleştirerek, işleyen ve devamlılığı olan bir ticari ağ oluşturmayı hedeflemekteyiz. Böylelikle uluslararası pazarlarda Türkiye, Rusya ve komşu ülkelerin ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirmek, yeni iş birlikleri oluşturarak,  dış ticaret hacmini genişlemesini sağlamak birincil hedefimiz olarak öne çıkmaktadır.

İstanbul - RusKom aynı zamanda fuar organizasyonlarında iş adamlarımıza danışmanlık yaparak; teşvik bilgilendirme, lojistik destek, konaklama, seyahat ve vize alma gibi konularda da hizmet alanları oluşturmayı planlamaktadır.

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...