Çağrı Merkezi / (0216) 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Uluslararası RusKom Girişimcilik Kongresi

Anasayfa / Uluslararası RusKom Girişimcilik Kongresi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ekonomik kalkınma ve istihdam yaratmada sosyal ve toplumsal ilerlemenin temel unsuru olarak benimsenen girişimcilik kültürü, artık günümüz dünyasında gelişmiş toplumlar tarafından bir yaşam tarzı olarak benimseniyor. Girişimcilik ruhu tekerleğin bulunmasıyla birlikte yaşadığımız her dönem toplumların gelişmesine önemli dokunuşlarda bulunmuştur. 

Teknolojinin her alanda oluşturduğu hızlı dönüşüm günümüzde girişimciliği daha da ön plana çıkarmaktadır. Küresel hız kazanarak zamanla yarışır hale gelen günümüz dünyasında artık sınır mevhumu da ortadan kalkarak, global ticaretin kapıları tüm girişimcilere sonuna kadar açılmış durumdadır.

İstanbul – RusKom tarafından her yıl düzenlenecek olan, RusKom Uluslararası Girişimcilik Kongresi Türkiye, Rusya ve Komşu Ülkeleri kapsayan ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel alanlarda; ulusal ve uluslararası düzeyde akademisyenlerin, girişimcilerin, kamu ve özel STK’ların, sanatçıların ve üniversite öğrencilerinin akademik paylaşımlarda bulunacağı, her kesimden katılımcıya açık bir platform olarak öne çıkmaktadır.

Uluslararası Ruskom Girişimcilik Kongresi Türkiye, Rusya ve komşu ülkeleri arasında sosyal ve kültürel bir köprü oluşturarak, girişimcilik alanında bilimsel ve inovatif kültürün gelişmesine katkı sunarak, küresel rekabet anlayışının geliştirilmesini, Türkiye’nin Rusya ve komşu ülkeleriyle olan ticari ağlarının genişletilmesini hedeflemektedir.

. Detaylı bilgi ve koşullar için 0216 370 1101 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...