Çağrı Merkezi / +90216 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Uluslararası Fuar Organizasyonu

Anasayfa / Uluslararası Fuar Organizasyonu
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sanayi ve teknolojinin hızlı gelişimi, ürün ve hizmet arzının artması, pazarda meydana gelen yeni oluşumlar; kısa sürede, doğrudan ve en etkili biçimde hedef kitleleri buluşturan fuar organizasyonlarını önemli kılıyor. Reklam ve pazarlama alanında son 50’yılın en etkin ve çağdaş organizasyonu olarak güçlü etkisini sürdüren fuarcılık, katılımcı firmalar açısından da çok değerli birer iletişim aracı olarak benimseniyor.

İstanbul - RusKom,  2021'den itibaren yurt dışında ve Türkiye’de düzenlenen genel veya sektörel nitelikteki fuarlara, Türkiye, Rusya ve komşu ülkelerden firmaların katılımının sağlandığı  organizasyonlar gerçekleştirerek, işleyen ve devamlılığı olan ticari bir ağ oluşturmak için çalışmalarını yürütmektedir.

Her yıl düzenlenecek olan  RusKom Fuarları uluslararası pazarlarda Türkiye, Rusya ve komşu ülkelerin ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirmek, yeni iş birlikleri oluşturmak ve dış ticaret hacminin genişlemesine katkı sunmayı hedeflemektedir.

İstanbul - RusKom: Fuar organizasyonlarında iş insanlarına ve firmalara danışmanlık, teşvik bilgilendirme, lojistik destek, konaklama, seyahat ve vize alma gibi konularda hizmet alanları oluşturmayı planlamaktadır.

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...