Çağrı Merkezi / +90216 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Uluslararası Kongre Organizasyonu

Anasayfa / Uluslararası Kongre Organizasyonu
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ekonomik kalkınma ve istihdam yaratmada sosyal ve toplumsal ilerlemenin temel unsuru olarak görülen girişimcilik kültürü, gelişmiş toplumlar tarafından yaşam tarzı ve bir eko sistem olarak kabul ediliyor. Girişimcilik ruhu; tekerleğin bulunmasından itibaren, yaşadığımız her dönem de toplumların gelişmesine önemli dokunuşlarda bulunmuştur. Teknolojinin oluşturduğu hızlı dönüşüm, günümüzde girişimciliği daha da ön plana çıkarmıştır. Küresel hız kazanarak zamanla yarışır hale gelen günümüz dünyasında artık sınır mevhumu ortadan kalkmış, global ticaretin kapıları sonuna kadar açılmış durumdadır.

İstanbul – RusKom tarafından her yıl düzenlenecek olan, RusKom Uluslararası Girişimcilik Kongresi; Türkiye, Rusya ve Komşu Ülkeleri kapsayan ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel alanlarda, ulusal ve uluslararası düzeyde akademisyen ve girişimcileri bir araya getirmektedir. Aynı zamanda kamu ve özel STK’ların, sanatçıların ve üniversite öğrencilerinin akademik paylaşımlarda bulunabileceği, her kesimden katılımcıya açık bir platform olarak öne çıkmaktadır.

Uluslararası Ruskom Girişimcilik Kongresi Türkiye, Rusya ve komşu ülkeleri arasında ekonomik, sosyal ve kültürel bir köprü oluşturmayı, girişimcilik alanında bilimsel ve inovatif kültürün gelişmesine katkı sunmayı,   Türkiye’nin Rusya ve komşu ülkeleriyle olan ticari ağlarının genişletilmesini hedeflemektedir.

   "Detaylı bilgi ve koşullar için 0216 370 1101 numaralı telefonu arayabilirsiniz."

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...