Çağrı Merkezi / (0216) 370 11 01

Bize Yazın / info@istanbulruskom.org

Vizyon & Misyon

Anasayfa / Vizyon & Misyon
Sevdiklerinizle Paylaşın

Misyon ve Vizyon:

Türkiye Cumhuriyeti, Rusya ve her iki ülkeye komşu ülkeler arasında ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, iletişim ve işbirliği ağlarının oluşturulmasını sağlayarak her türlü girişimlerde bulunmak ve öncülük yapmak. Bu amaca yönelik faaliyetlerde bulunan kamu ve sivil toplum kuruluşlarına girişim ve girişimcilere destek vererek,  bu ülkeler arasındaki dostluk ilişkilerini daha ileriye taşımak ve geliştirmektir.

Değerlerimiz:

İstanbul – RusKom ortaya çıkardığı tüm ortak değerler bütünlüğünde insan mutluluğunu merkezde tutmaktadır. İnsana verilen değer ve yatırımlar, öncelikle bireylerin, toplumların ve ulusların huzurlu ve mutlu yaşamlarına katkı sunacaktır. Bu nedenle İstanbul RusKom; Türkiye, Rusya ve komşu ülkeleri arasında oluşturulacak dostluk ve barış köprülerini tüm dünyaya yansıtmayı hedeflemektedir.  

İstanbul – RusKom’un dünyaya yansıtacağı değerler arasında sanat, spor, müzik gibi yapılanmalar da son derece önem arz etmektedir. Kendi bünyesinde ve kamu yararına organize ettiği profesyonel ve uluslararası sanat, spor, müzik ve eğitim organizasyonlarıyla sosyal sorumluluklarını son derece başarılı ve ses getiren etkinliklerle yerine getirmektedir.

Kurum Kültürü ve Temel Esaslar

·         Etik anlayış var olduğumuz tüm süreçlerde en temel önceliğimizdir.

·         Şeffaflık, dürüstlük ve samimiyet kurum olarak güçlenmemizi sağlayan değerlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

·         Yaratıcı, yenilikçi ve özgün projelere her zaman kapımız açıktır.

·         Kalitenin her zaman kazandığına inanırız; kurum kimliği ve kültürümüz kazandığımız başarılarla doğru orantılıdır.

·         Türkiye, Rusya ve komşu ülkeleri arasında oluşturduğumuz dostluk ve barış köprülerinin devamlılığını sağlamak açısından dernek çalışmalarının işleyiş biçimi akademik bir kadro tarafından oluşturulmaktadır. 

Copyright © İstanbul-Ruskom 2016-2020. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...